T.C. İçişleri Bakanlığı

e-icisleri projesi

Bilgi Edinme

İnsan Hakları Başvuru Formu

e-mevzuat bilgi sistemi

TC Kimlik no sorgulama

Resmi Gazete

T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   Kaymakamlıklardan Haberler / Haber Paylaşma

 KAYMAKAMIMIZIN EŞİNDEN ANLAMLI ZİYARET
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.


Ergene Milli Eğitim Müdürü Sayın Ömer ERDEM ile Kaymakamımızın eşi Sayın İlke KIZILTOPRAK okul ziyaretinde bulundu. Ziyaretini Ergene Kız Meslek Lisesi ve Deri Sanayiciler Anadolu Teknik Lisesi’ne gerçekleştiren Bayan KIZILTOPRAK, KIZILAY’ın lise öğrencileri için hazırladığı konferansa katıldı.

Konferans sonrası hem öğrencilerle hem de okul öğretmenleri ile söyleşide bulunan Sayın KIZILTOPRAK şöyle devam etti:

‘’Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyduğumu bilmenizi isterim. Bu ziyarete Kaymakam Bey’le birlikte gelecektik. Değişen gündemi sebebiyle kendileri katılamadı. Sizlere de selam ve muhabbet dileklerini iletmemi istedi.

Geleceğin bürokratları, doktorları, öğretmen ve sanatçıları ile birlikte bu konferansı dinlemek benim için bir ayrıcalıktı. Bana anlattığınız gelecek ideallerinize kavuşmanız için okulda öğretmenleriniz, il ve ilçede tüm devlet büyükleriniz daha aydın bir Ergene için çalışıyorlar. Bu anlamda siz gençlerin de; önce ailelerinize sonra da devlet büyüklerinize karşı borçlu olduğunuzu düşünüyorum. Bu borcu ödemenin tek geçer akçesi de çalışmaktır. Değerli öğrenci arkadaşlarım; Türkiye’yi hepimizin gurur duyacağı bir ülke haline getirmek için hepimize düşen görevler var. İşte bu görevlerin en büyüğü de öğretmenlerinize verildi. Sağlıklı düşünen, sorunlarını çözebilen, bilim dünyasına yeni ilim adamları yetiştiren öğretmenlerinize karşı görev ihmalinde bulunmayın. Zira o vakit zararınız büyük olur.

Ben hepinize aydın bir gelecek ve iyi bir sene dilerim. Bana anlattığınız gelecek hayallerinize kavuşmanızı temenni ederim’’ dedi.

Mütakibinde Milli Eğitim İlçe Müdürü Ömer ERDEM, Deri Sanayiciler Anadolu Teknik Lisesi Müdürü Ercan NEGİS ve okul yönetimi ile birlikte  derslikler ve labaratuvarlar gezilerek program bitirildi.


Bu içerik toplam 228.757 kez gösterildi, Site toplam 342.083 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 9 kişi geziyor.
   Twitter


Fatih KIZILTOPRAK
Ergene Kaymakamı

Haber ve Duyurular
 


                                                              

                                       

T.C. Ergene Kaymakamlığı